| antoniaidk a întrebat:

Hei tpu.de ceva timp,ma suna cineva cu numar privat.ce as putea face? sunt disperata, ma suna incontinuu. sad repede va rog..sau ceva aplicatii, nu stiu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antivirusul Avast are o functie de a respinge apelurile necunoscute, dar poti gasi functia asta si in setari--apel--respingere apel--lista de respingere automata--si bifezi necunoscut

2 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Cauta in Play Store o aplicatie, scrie "call block" si vezi care functioneaza.

| Deaad a răspuns:

Poate te iubeste foarte mult.
Atat de mult incat vrea sa te intalneasca si sa bage ceva in tine.
Nu, nu ***.
Cutitul.