| HighDM a întrebat:

Deci : mi-am facut un facebook nou si am trimis cereri de prietenie ca sa am mai multi prieteni. Dar nu mai pot intra fiindca m-au blocat. Stiti cumva cum pot intra din nou pe el? Dau FUNDA! :**

5 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

Incearca sa intri pe cont (logheazate). Iti va da un chenar... Accepta tot ceti spun, iar dupa un timp iti va aparea o lista mare cu toate cererile de prietenie trimise. Dezactiveazale si nu vei mai avea probleme!

| Lila10 a răspuns:

1. Niciodata sa nu accepti sau sa trimiti cerei de initatie la oameni necunoscuti
2. intra pe facebook si da pe ti-ai uitat parola? (do you forgot your password? ) poate ti-ai uitat-o sau ai scris-o gresit cand ti-ai facut contul, poate ai scris in loc de floricicaa3345, floricica334 (am dat doar un exemplu)
P.S repet : nu mai trimite cerei oamenilor necunoscuti!)
Te-am ajutat? Funda?

| AliceBodomChild96 a răspuns:

Probabil ai trimis prea multe cereri si de asta.In general nu poti adauga mai mult de un anumit numar de persoane pe zi si nu te mai lasa sa trimiti cereri o vreme

| DVLdrog a răspuns:

Fiindca ai dat cereri a prost, la oameni necunoscuti. Trebui sa astepti un interval de timp pana poti sa trimiti.

| HighDM explică (pentru DVLdrog):

Pai nu mai merge sa intru pe facebook straight face. Cum fac sa intru din nou?