| IuuxxI a întrebat:

Din septembrie anul trecut, a inceput sa ma doara mana stanga gen muschiul acolo unde se face antitetanosul, si vreau sa va spun ca durerea persista de atunci. Sunt zile in care imi trece bine de tot, iar apoi revine si ma tine tot asa cateva zile. Ce ar putea fi? Sport n am mai facut, deci n are cum sa fie din cauza asta. Si vreau sa spun ca de saptamana asta a inceput sa ma doara mai tare si durerea se muta. M a durut acolo dupa a trecut mai jos fix inainte de cot, apoi in spatele bratului cumva, si acum ma doare tot acolo la muschi si umarul. Ieri a inceput sa ma doara si mana dreapta deasupra cotului, dar m-a lasat. Cand apas simt ca mi e miscat cumva osul. Nu e o durere puternica dar e deranjanta, si ma doare mai mult cand apas sau stau pe mana in rest nu prea. Ce ar putea fi va rog ajutati-ma? Am 17 ani. Si nu mi spuneti de doctor ca mi e prea frica sa stiu ca am cine stie ce doamne fereste de boala. Va rog ajutor!

1 răspuns:
| Kira5854 a răspuns:

Te duci la medic faci radiografie si orice investigatii cred medicii ca sunt folositoare.