| Nayuky a întrebat:

Hei TPU era un program de studiu si costa cam 200 de euro pentru 2 saptamani in Japonia[fara bilet de avion ca ala terbuie sa ti-l iei tu], dar nu mai stiu pe ce site era..ma puteti ajuta va rog? orice chestie de genul in japonia pana in 200-300 de euro[cu sau fara bilet inclus] dar sa fie in Japonia pe o perioada de cel putin o saptamana.Dau fundita^.^
Multumesc

1 răspuns:
| crazyblue a răspuns:

Nu am gasit. Si nu cred ca merita 200 euro + avionul pentru 2 sapt in japonia