| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Hei TPU, este un coleg din clasa mea, care de ceva timp mie nu-mi apare online. straight face oare s-a dat pe invizibil la mine? sad cand am ora de tic, eu stau langa el si am intrat toti din clasa pe facebook si eu i-am spus lui pe facebook ce face, cu toate ca nu-mi aparea online si eram langa el laughing (dar eu am vazut ca e pe facebook) si s-a uitat la mine si a inceput sa rada. Dar de ce nu-mi apare online?

11 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Te are pe invizibil

| xNuiiDeTiinex explică (pentru motan444):

sad oare de ce?

| motan444 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Cred ca nu ii place cal intrebi tot timpul cate ceva

| xNuiiDeTiinex explică (pentru motan444):

Dar nu l-am sacait. Asta e primul an in care il am ca coleg. Si am vorbit atunci la inceput. apoi l-am intrebat de curand ceva, am vorbit, apoi nu i-am mai spus nimic. La scoala nu vorbim...straight face dar pe fb daca il intreb cate ceva imi raspunde, imi mai spune si el cate ceva.dar acum nu inteleg de ce s-a dat pe invizibil..la mine straight face sad faza e ca...mie imi place de el putin blushing

| motan444 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Aaaa esti fetita sa traiesti si sa fii iubita poate are pe cineva acasa si cand il intrebi tu ceva cineva il intreaba a cine e colega de clasa si el se rusineaza sau are frati surori mai mari care il tachineaza cu asta daca iti zambeste poate te place si el happy
fundta daca te-am ajutat

| xNuiiDeTiinex explică (pentru motan444):

Pai..are un frate. Dar e plecat. Si nu are cum sa fie cineva la el in fiecare zi.straight face sad crying

| motan444 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

E varsta aveti sunteti copii? poate doar vrea sa te supere baietii mici sunt imaturi se maturizeaza mai greu decat fetele sau poate are pe cineva deja

| xNuiiDeTiinex explică (pentru motan444):

Avem amandoi 15 ani..si e maturizat happy

| motan444 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Multi inainte poate are prietena si baieti la 15 nu se maturizeaza asa usor dc nu cauti si tu unul mai marisor un pic iti este asa drag el? relatia intre colegi de clasa nu prea tine

| xNuiiDeTiinex explică (pentru motan444):

Dar nu e chestia asta ca vreau sa ma combin cu el...pur si simplu ma deranjeaza ca ma are pe invizibil sad eu il plac foarte mult dar el nu stie asta.

| motan444 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Pai spune-i ce te costa spune-i ca ai vrea sa fiti macar amici ca iti e simpatic