| Nicoleta12345 a întrebat:

Hei :* TPU Eu am o pagina de facebook si as vrea sa joc niste jocuri care sa fie si interesante dar in acelasi timp si noi... care nu au mai fost jucate si pe alte pagini.
Astept raspuns urgent. Am nevoie de ele cat mai repede

Dau fundita :X :*

2 răspunsuri:
| heRoinGrG a răspuns:

Ai aici totate jocurile care sunt pe FB structurate pe categorii in functie de ce tip de joc preferi sau in functie de popularitate : https://www.facebook.com/appcenter/?from_bookmark=1

| Nicoleta12345 explică (pentru heRoinGrG):

Eu ma refer la jocuri organizate de pagini laughing N? u jocuri din alea tongue Oricum mersi :*!