| prizeFTW a întrebat:

Hei TPU.Eu cu familia planuim sa mergem o saptamana undeva prin europa.Inca nu ne-am hotarat.Stiti vreun loc in care natura sa predomine dar sa nu fie pustiu? Adica sa fie si mall'uri,atractii turistice, fast-food'uri etc. Adica sa fie un oras destul de modern si frumos dar sa aiba si verdeata.Repet,EUROPA.

Răspuns Câştigător
| Dandelion7 a răspuns:

Germania! The best :*

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Olanda, Danemarca, Austria, Finlanda sau Norvegia cred ca ar fi cateva destinatii de felul acesta.

| prizeFTW explică (pentru thegatekeeper):

Recomanda-mi una dintre ele, cea mai frumoasa.

| thegatekeeper a răspuns (pentru prizeFTW):

Din punctul meu de vedere, Finlanda. Exista multe peisaje naturale acolo (lacuri, paduri, munti etc.), dar si o mare parte din orase sunt foarte dezvoltate si ai pe unde sa-ti petreci timpul, ce sa vezi si ce sa faci in timpul vizitei. In plus, avand o populatie de 5-6 milioane, nu exista o asa mare aglomeratie care este prezenta in alte state. Partea mai dezavatajoasa este legata de costuri, care sunt putin mai ridicate in ceea ce priveste majoritatea aspectelor, insa daca iti faci timp sa cauti, gasesti si locuri cu preturi mai accesibile.