| qwerty101010 a întrebat:

Eu incep in toamna clasa a8a si as vrea sa imi spuneti cateva titluri de carti pe care le-as putea citi in timpul care a mai ramas din vacanta dar as vrea sa fie interesante. Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Ai putea citi ''Romanul unui adolescent miop'',''La medeleni''(sunt mai multe volume),''Singur pe lume''(daca n-ai citit inca),''Moara cu noroc'',''D'ale carnavalului''.
Sper ca ti-am fost de folos si spor la citit!