| keyti a întrebat:

eu ma consider o fata foarte urita. dar majoritatea prietenilor spun ca nu-i asa.(eu cred ca ei zic as doar ca sa numa intristeze pe mine). am nevoie de sinceritatea voastra ca sa-mi spuneti cum arat eu. fata din poza principala sunt eu.(va rog fara raspunsuri rautacioase)funda+vot

Răspuns Câştigător
| anOnimat01 a răspuns:

Sincera sa fiu mie imi pari tare draguta! Fiecare pers in felul ei e frumos totodata sa fie si ingrijit! Parerea mea este ca nu trebuie sa-ti mai faci atatea complexe, desi nu te cunosc si vad decat poza asta nu pari urata deloc!

2 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Salut,mie daca sincer nu mi-ar pasa daca te superi daca iti zic ca esti urita pentru ca nu ne cunoastem,dar sincer nu pari urita, obisnuita ca toate fetele, de ce te-ai incapatinat cu asta? Toate fetele sunt frumoase in felul lor happy bye

| andreea_7821 a răspuns:

Eu cred ca fiecare om este frumos daca se ingrijeste.Nu te vad prea bine dar sunt sigura ca daca ai mai multa incredere in tine si te ingrijesti vei fi f. frumoasa. Nu ii baga in seama pe altii. Sunt invidiosi!