| Sabretooth a întrebat:

Hei TPU.
Eu sunt la un liceu cu profilul turism si alimentație.
Si acum avem o aplicație de făcut gen să facem o pagină de Facebook pentru ceva pensiune.
Si suntem două grupe ( sa tras la sorți).
Ideea e că eu nu am decât vreo 40 de prieteni pe Facebook si nu prea am pe cine să invit să aprecieze pagina.
In schimb in echipa adversă sunt oamenii mai populari ca să zic asa si deja ne întrec in numărul de like-uri.
Cum as putea să îmbunătățesc pagina încât să am multe like-uri?
Apropo, numele paginii este Firma de Exercițiu Brazii Bucovinei.
Mulțumesc dau fundita tot ce vreți.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Ceilalți din grupul tău nu contribuie?