| 12345Andrei12345 a întrebat:

Hei TPU! Eu sunt un baiat de 16 ani si sunt gaay, iar saptamana asta ma intalnesc cu un baiat de 18 ani care este si el gay. Intrebarea mea este: Ce ar trebui sa fac? Ce ar trebui sa spun? (Eu am anxietate sociala deci cand cunosc pe cineva, mai incep sa ma panichez ca fac/spun ceva gresit)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa nu facem declaratii atat de drastice, mai ales cand esti virgin si nu ai avut in viata ta nici un fel de experinta sexuala, nici cu baieti si nici cu fete.

Daca te apuci de facut sex, nu uita sa folosesti PREZERVATIVUL, atat la sexul oral cat si cel a n a l, ca nu se stie cu cine a mai facut sex amicul asta de 18 ani, mai ales ca SIDA este un virus foarte tacut, care nu isi face prezenta rapid cidupa 6 luni de la contaminare.