| CelebrationsAnonim a întrebat:

Iar apelez la voi. In curand e ziua mamei mele si nu am nici o idee ce sa ii cumpar ca si cadou si nici nu vreau sa fie foarte scump...pana in 100 lei. Funda cea mai buna idee de cadou happy MS!

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Sal, o chestie sentimentala de 100 lei, nu ceva de valoare pentru ca s-ar putea sa nu-i placa si atunci ai dat bani degeaba, si de o chestie sentimentala o sasi aduca aminte.
Cred ca un fel de album cu poze cu voi 2, si tactu, sau doar voi doua si o poezie legata de mama, cauti pe net sau vezi tu, ceva impresionant.In fine sper ca te-am ajutat, nu prea am inspiratie azi sad, bye.A! si daca mai ai vreo intrebare intreaba-ma la privat sunt o pers. deschisa, si socoabila, ceao.

| CGAlexandra a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce crezi ca i-ar placea mamei tale.De exemplu nu cred ca exista vreo femeie careia sa nu-i placa florile.Asta ar fi un exemplu.Altceva ce ii poti cumparathinking un parfumhappyinsotit de o felicitare.Sau ai putea sa cumperi o rama de tablou, si sa pui o poza cu tine si cu ea daca ai. Sper ca te-am ajutat cu "optiunile" mele. Good Luckwinking

| ioana12345 a răspuns:

Mereu sunt apreciate trusele de infrumusetare( gen machiaj, sau seturi cu creme), poti sa ii cumperi un parfum si o carte, flori si ciocolata, felicitare, obiecte decorative, cani pentru ceai. alege tu ce crezi ca i se potriveste cel mai bine.
succes.
funda?

| Alelexis a răspuns:

Hey, eu i-am facut mamei mele anul trecut un tricou pe care scria:"Pentru cea mai buna mama!" care m-a costat in jur de 30 de lei thinking Poti sa ii faci ceva tricou, sau cana, puzzle(ceva ce ii place) pe care sa scrii un mesaj pentru ea, cred ca ii va placea, mai ales daca e din suflet si dureaza mai mult decat doar sa intri intr-un magazin si sa cumperi ceva gata facut.:d