| adela2012 a întrebat:

Imi place de un baiat, practic sunt moarta dupa el.El nu e cu nimeni momentan dar cred ca e indragostit de vreo fata si aceasta nu il place sau ceva de genul.Cum il pot face sa se indragosteasca de mine? Nu vreau sa ii spun ca il plac deocamdata pentru ca risc sa il pierd si stiu sigur.Va rog cateva sugestii.

1 răspuns:
| Geamantan a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate! Lasa lucrurile sa vina de la sine.Dar daca totusi iti place mult... poti sa-i atragi atentia fiind draguta, vorbind frumos, zambind si spunand glume happy