| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat care m-a placut la 8 ani si e la bloc cu mine. E o poveste lunga. Dar mi-am facut un nou cont de facebook si i-am trimis cerere de prietenie dar nu mi-a acceptat-o. Intrebare: de ce nu ii pot trimite un mesaj? Trebuie sa avem prieteni comuni sau din ce cauza? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

II poti trimite mesaj dar nu cred ca o sa l vada prea usor pentru ca din cate stiu eu intra in alta parte si trebuie sa verifice acolo...mai incearca sa ii trimiti cerere.

| darrio2007 a răspuns:

Si de unde stii ca te place si acum? Poate place pe altcineva.Mesaje se pot trimite indiferent de situatie.

| Anna121 a răspuns:

Ii poti trimite mesaj chiar daca nu-l ai la prieteni.