| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
Imi place mult de un băiat și lui i-a plăcut de mine. A vrut să ne băgăm într-o relație, dar s-a împăcat cu o fostă. Noi suntem prieteni buni de familie și familia l-ar accepta. Țin foarte mult la băiatul acesta, ce sa fac sa se întoarcă la mine? Eu mă gândeam să aștept să se despartă de tipă, și după să ne cuplăm. Vă rog sfaturi.

5 răspunsuri:
| Ionut58282856 a răspuns:

Imi e rusine ca am 16 ani. Lasa-l in pace, eu personal i-as da foc la maini daca vad ca ar scrie asa ceva. Parerea mea, poate el e mai finut si iti zice sa il lasi in pace mai frumos.

| Neorxnawang a răspuns (pentru Ionut58282856):

Asa e in viata frate, trebuie si distractie, corectitudinea este infranta de falsitate, mie-mi place ce a facut.

ma mandresc ca am 16 ani si sunt o persoana falsa.

| Ionut58282856 a răspuns (pentru Neorxnawang):

Inloc sa fi mandru ar trebui sa te schimbi

| Camelia1999Ioana a răspuns (pentru Ionut58282856):

Ce bine zici

| Neorxnawang a răspuns:

Invata sa te apreciezi mai mult...

de ce sa stai dupa un baiat ce nu te iubeste? ( daca te iubea nu se impaca cu fosta )

si eu spun „ te iubesc ", dar din cat am spus „ te iubesc " 99% am mintit laughing ( asa si el )

sfatul meu ti l-am spus deunazi, viata ta se rezuma la un singur baiat? ( foarte trist. )