| AstaMica15 a întrebat:

Hei TPU intrebare din the vampire diares credeti ca in episodul 21 care apare pe 6 mai o sa moara jenna sau elena si damon oare moare ca e muscat de tyler care e varcolac?/ voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna.
eu inca nu am vazut ultimul episod, il astept pe urmatorul happy
eu nu cred ca va muri niciunul. elena si damon fac tot serialul!
de jenna nu stiu.

vom vedea happy

pa-pa

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| winchesters a răspuns:

Nu cred ca moare Jenna, Elena sau Damon.
Pe Damon il va salva ori Boonie ori Elijah.
Am vazut spoiler pe net si Elena e inca vie in 21 si nu sunt sanse sa moara. Cat despre Jenna si mormantul pe care se pun flori in trailer-ul de la episodul 21.sincer cred ca va muri John.
Mie imi place Jenna mult.

| Raluca_Rallu_1993 a răspuns:

Jenna moare