| Simoregina a întrebat:

Hei TPU, la liceu mergeam sa fumez si un baiat random m-a sarutat, gen mi-a cerut insta l-am dat apoi s-a lipit de mine si m-a pupat. Oare ma place pe bune?happy

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Undeva erau prietenii lui, cu care a facut pariu ca te agata in cateva secunde.
Nu te indragosti de asa ceva, ca e genul care se culca cu un sfert din liceu, apoi nu le mai baga in seama.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ar trebui sa accepti sa te saruti asa cu baieti pe care nici nu ii cunosti. O sa te ia de fraiera, si el si altii

| Superior a răspuns:

N-are bani de tigari, crede ca poate-i dai tu.
LASATI IN PLM TIGARILE

Răspuns utilizator avertizat
| Fashionista10 a răspuns:

E un fel de "macho man"
rolling on the floor

| tortilă a răspuns:

Nu e ok sa te pupe cineva fortat. Nu conteaza daca te place sau nu, comportamentul lui nu este ok