| alexandraad a întrebat:

Hei TPU! Luni încep orele de condus și am niște emoții foarte mari. Ce sa fac sa învăț cât mai bine și mai repede pentru sala și traseu? Și parca ma simt și așa nasol ca nu știu sa conduc, ca instructorul o sa-și bată capul cu mine, dar na, pana la urma nu sunt singura care trece prin asta. Câteva sfaturi?

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Toata lumea are emoții la inceput. O sa iti treaca.
"Bine si repede" inveti daca iti aloci cat mai mult timp invatatului si sa ramai mereu concentrata.
Instructorul este platit sa isi bata capul cu tine, asa ca nu te stresa.