| Bianca_3626 a întrebat:

M-am gandit sa va pun la incercarehee hee Ce ati alege dintre? O fata/baiat slab/a si urat/a si o fata/baiat gras/a dar frumos/oasa? Argumentatiwinking.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un baiat care sa ma completeze, indiferent de ascpectul fizicwinking

| Silvia a răspuns:

N-am cum să zic aşa ceva.Nu contează doar aspectul, generaţie McDonalds!

| andreeada a răspuns:

Nu conteaza asa de mult frumusetea, conteaza ce are in cap. Daca e frumos si are numai tarata in cap degeaba, nu va sti nicioata sa iti valorifice calitatile exterioare!

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Hm. baiat: slab si urat? hm. baiat: gras si frumos?
niciuna din variante! eu as prefera un baiat slab (dar nu bat!)
sa fie intre gras si slab. cam de 43-44 kg. big grin si sa fie frumos (ma refer la ochi si par!) prima oara cand vad un baiat ma uit la ochii lui si la par daca e ingrijit. iar daca nu e ingrijit. Bye-bye boy! big grin tu ce ai prefera? raspunde la intrbarea ta!

| Xtina_8376 a răspuns:

Da dc vii cu intrebari d'astea tampite? ce ma omoara careva daca nu aleg intre unu slab si urat si unu gras si frumos? cred ca pot sa gasesc si alti baieti care sa'mi placa ca nu's numai de 2 feluriwinking