|

Hei TPU.Ma duc la baschet de vreo 3 saptamani sunt cea noua, dar sunt 2 fete cu care ma inteleg foarte bine, dar este o fata(starul echipei)care nu ma place deloc, am rugat-o pe o fata sa o intrebe de ce nu ma place si a spus ca ma dau mare, ceea ce nu-i adevarat. Ce as putea face ca sa ma placa.eu sunt cam timida. Mai mentionez ca joc la fel de bine ca ea.mersi. Dau funda

3 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Pai poate e invidioasa ca poate cu timpul ii vei lua locul,
ca sa fii mai aproape de ea ar trebui sa o bagi in seama chiar daca la inceput nu-ti va da importanta, nu conteaza incearca sa vb mai mult cu ea, intreab-o ce face, asta mereu, cand e prea greu intreab-o daca mai poate face fata, etc, vb cu ea la fel cu celelalte prietene ale tale, eu am fost la volei si tot cam asa a fost si la mine, succes,

funda?

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Tu ai un raspuns si astepti doar confirmarea din partea noastra cum ca varianta ta e adevarata.Da.te considera o rivala deoarece daca spui ca joci la fel de bine ca si ea esti o amenintare. Poate ai si "fite", dar nu ar trebui ea sa tee judece.Fiind in aceeasi echipa ar trebui sa puneti punct si ea sa inteleaga ca mai este cineva la fel de bun ca si ea.succes!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Poate nu te place fiinda crede ca poate ii vei lua locuwinking. adica invidie

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează