| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU,ma puteti ajuta un pic,va rog?
Deci mi-a placut de un baiat dar apoi au fost niste faze si eu spun ca nu mai imi place de el cu toate ca,cred ca ma mint singura, afica il visez in fiecare noapte si cand il vad mereu zambesc..in fine, noi suntem prieteni vorbim in unele seri pana tarziu si etc.dar acum 3 seri a venit s-a pus langa mine pe banca m-a luat si m-a strans tare in brate mult timp si apoi ma tinea in brate si stateam pe el, dupa care s-a intins pe banca si statea cu capul pe mine si radeam si ma jucam in parul lui...si uneori daca nu stau cu grupul lui si stau in parc merge acasa ca poarcul e chiar langa casa lui si dupa bine la poarta parcului si sta un pic si vorbim si radem, sau azi la liceu m-a vazut ca stau de vorba cu fosta lui prietena si a trecut pe langa noi si m-a impins asa usor si dupa m-am dus la si ne dadeam palme asa incetul si radeam...si mereu cand merg laa grupul lui schimba orice subiect ar avea si cand ma pun langa ei incepe sa ii arate si sa vorbeasca cu un baiat din grup despre fetele cu care vorbeste, intrebarea mea este oare ma place sau se poarta cu mine ca si cu o prietena

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

De placut te place, dar inca nu este capabil de mai mult. Continuati asa, poate prinde si el mai mult curaj.