| Oanaa82 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Mi-am facut si eu cont pe imvu, asa din curiozitate.Si nu imi place, mi se pare o porcarie(ma rog, parerea mea). Cum pot sa il sterg din calculator? Dau funda, promit si scuzati categoria:*

3 răspunsuri:
| mfbluu a răspuns:

Delete

| Oanaa82 explică (pentru mfbluu):

Am dat delete dar cand deschid calculatorul tot imi arata fereastra cu imvu si sa ma loghez

| mfbluu a răspuns:

Aa pai in fereastra aia mai jos sau mai pe sus iti arata ceva de genu` run when the computer opens sau asemanator ...care semnifica ca atunci cand ti se deschide pc`ul sa se deschida automat si programul : (