| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU maine plec in excursie si n-am idee de nici o farsa asa ca dati-mi idei plzzzz idei funda

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Spuma de ras pe fata,desene obsecene cu markrel permanent pe fata,pasta de dinti in cap,cremade soare in suc,piper in exces in mancare,praf de scarpinat(la magazine de lucruri trasnite) pe haine orice haine,te joci cu foarfeca in parul ei/lui; ii torni apa in ureche,il machiezi daca e baiat,ii putreti ascunde toate perechile de pantaloni sau unul dintre adidasi/pantofi etc ce poarta, ii puteti pune sos iute pe lenjeria intima(ustura f tare), ii puneti muzica tare la ureche(cand doarme), il puteti loga pe un soite de matrimoniale sau il dati la mica publicitate, ii scrieti nr de telefon/id de messenger pe un afis si imprastiati afisele in orasul in care plecati

succes si astept funda