| PierceLover a întrebat:

Merg la piscină în vacanță intersemestrială și trebuie să mă epilez acolo jos, până acum m-am făcut cu lama, în secret și acum sunt desi si sârmoși și a început să crească pe lături, spre picior și se vede urât.
Până acum m-am epilat pe picioare cu ceară, acasă și nu doare tocmai rău.
Mama se epilează la salon, ce sa fac?
Scuzați categoria.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu mama la salon. Daca de la 12 ani ai inceput cu asta, peste cativa ani ai sa te epilezi cu drujba. Fara a te jigni.

| PierceLover explică (pentru darrio2007):

Sunt dezvoltată, toate treburile au început pe la 10 ani, so... M

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te cu mama la salon!
Oricum, nu trebuei sa te epilezi la pasarica, doar la incheietura chilotului.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă cremă depilatoare.

| ywar a răspuns:

Pai, e bine, trebuie sa fim originali. Da-te si tu mai pe natural!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ii spui mamei tale despre asta? decat sa intrebi un strain? Sunt singur ca un parinte iti vrea binele si iti va da cel mai bun sfat. Fata de un strain, mai ales cand vine vorba despre subiecte ca astea. Fii prietena cu ea si vorbiti, o sa te ajute mai mult decat un necunoscut.

| PierceLover explică (pentru anonim_4396):

Mda, aici ma simt mai comod sa intreb...

| PierceLover explică:

App am 12 ani?