| AndreeaRlx a întrebat:

Mi-am pus piercing in limba (ieri) si vreau sa stiu cum urmeaza sa se manifeste limba, cat o sa ma doara, daca se albeste sau capata o alta culoare timp de cateva zile, sau altceva plus cum si ce trebuie sa fac sa-l ingrijesc si sa se vindece mai repede.
Fara raspunsuri prin care imi spuneti ca nu trebuia si alte alea, am primit destule, acum am nevoie de ajutor big grin
Funda :*

1 răspuns:
| Mădăă14 a răspuns:

Heii happy.Mai demult am vrut si eu sa-mi fac, dar l-am intrebat pe fratele meu cum se face si m-am cam speriat laughing. Mi-a spus ca limba se va umfla pentru 2-3 zile si nu prea poti vorbi. O sa capete o culoare rosie (cel putin asa am inteles). In rest nu cred ca ai ce face, trebuie sa lasi zona sa se vindece. Cam asta am auzit eu. Sper ca te-am ajutat :*