| DODDYLove a întrebat:

Mi-am reincarcat cartela cu 5 euro si mi sa autoactivat o extraoptiune, iar eu aveam nevoie de cei 5 euro.Ce pot face pentru a imi readuce cei 5 euro inapoi? PS:NU am consumat nici macar un minutzel din aceasta extraoptiune cu 2000 min.(Vodafone) fundita

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic. Pe viitor, dezactiveaza optiunea daca ai nevoie de credit. Azi daca reincarci, vor ramine, pentru ca optiunea este deja activata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci!happy Cand ti se va expira extraoptiunea, dezactiveaz-o si apoi, reincarca-tihappy.
Bafta!

| 123lalala a răspuns:

Buna. suna la *100# si de acolo iti va zice ce trebuie sa faci.
Fundita?

| kate141995 a răspuns:

Nu mai poti face nimic, din pacatestraight face trebuia sa apelezi *147#-contul meu-optiuni active-dezactivare optiune 2000 min. poti face asta de acum pentru ca data viitoare sa nu mai patesti asta!

| carabatik a răspuns:

Sa il rogi frumos sa vina laughing)))))))