| BadBoYz a întrebat:

Hei TPU mi-am uitat parola de mess si nu stiu cum sa o aflu id-ul il stiu si contul meu de Facebook il stiu care stie dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| watafacyoayo a răspuns:

Adica atunci cand ti-ai facut idul ai bagat un mail alternativ cere resetarea parolei pe acel mail apoi intri pe acel mail pe care ai facut idul si ai un link acolo in care intrroduuci parola noua

3 răspunsuri:
| watafacyoayo a răspuns:

Incearca e-mailul alternativ pe care ai facut acel id si mie mi s-a intamplat nu iti ia mult

| BadBoYz explică (pentru watafacyoayo):

Adica? fi mai explicit

| BadBoYz explică (pentru BadBoYz):

Spunee man

| watafacyoayo a răspuns (pentru BadBoYz):

Adica atunci cand ti-ai facut idul ai bagat un mail alternativ cere resetarea parolei pe acel mail apoi intri pe acel mail pe care ai facut idul si ai un link acolo in care intrroduuci parola noua