| RaspundeUrgent a întrebat:

O sa plec cu sora mea si prietenul ei in Grecia cu masina personala. Imi pot lua tot ce vreau cu mine sau e restrictie la fel ca la avion?

5 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Nu te du in Grecia ca e praf(am fost 2 veri), du-te in Croatia(e mai frumos).onbig grinaca nu e marfa de contra banda, nu prea ii intereseaza.

| RaspundeUrgent explică (pentru Fernando9Torres):

Multumesc pentru sfat, dar biletele sunt deja luate; ea a mai fost acolo si a venit destul de multumita avand in vedere ca vrea sa mai mearga. :*

| MihaelaDart a răspuns (pentru RaspundeUrgent):

Cel care spune ca e "praf" in Grecia, sa nu crezi niciodata. sunt oameni si oameni care au diferite pretentii. Mergi in Grecia i spuneti tu opinia in fata celui care nu i-a placut, sa vezi ce spune dupa.

Pana nu vezi tara nu ai de unde cunoastewinking, nu trebuie sa te bazezi intotdeauna pe cele spuse de altii.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Poti sa iei ce vrei tu cu tine dar sa nu fie ceva ilegal gen arme, alcool, etc...

| DeeaV a răspuns:

Atata vreme cat nu iei tutun, alcool si alte lucruri ilegale, nu e nici o problema.