| Herpderp a întrebat:

puppy dog eyes

Am si eu o intrebare. sau mai multehee hee
Deci. Vreau sa imi dau inca o gaura in ureche (am 4) dar de data asta vreau in cartilaj. big grin Si vreau sa stiu cum sa mi-o dau ca sa nu ma doara prea tare, daca pot sa mi-o fac tot singura, ca cea mai buna prietena a mea si'a dat'o singura. si a zis ca "a durut'o de s-a pisat pe ea " [sorry de limbaj ] deci. Vreau raspuns de la cei care au si de la experti. Funda cica laughing puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Eu mi-am dat in IDM. Cel mai simplu si eficient cu pistolul.Simti o mica piscatura cand perforeaza, dar asta e tot.

5 răspunsuri:
| Bubbles_8156 a răspuns:

Sincer. si eu am piercing in cartilaj si inca 2 pe langa cea normala in lobul urechii.
Cele 2 din lobul urechii le]a facut eu direct cu cercelul si nu a folosit nici un amortizant. fiindca dupa aia ma durea si mai tare.
La cea din cartilaj am fost la salon. Am platit 10 lei, si mi-a dat cu spirt si totul a fost desfacut in fata mea, deci nu am de ce sa imi fac griji. Am gaura de 2 zile si deja nu ma mai doare. Pe cand o prietena de-a mea vazand ca eu mi-am facut si-a facut si ea singura direct cu cercelul, tot in cartilaj. si a 2a zi plangea de durere. happy si ii s-a si invinetit urechea.

Prin urmare te sfatuiesc sa ti-o dai cu pistolul, si bagi cercel medicinal, sau daca nu cu tija din plastic.

| Andreea_2313 a răspuns:

Si eu am gauri deci te duci la farmacie si ceri ace medicinale ok? apoi te duci in fata oglinzii si iti fc gaura apoi iti dai cu spirt dar tii strans acolo sa nu te mai doare ok:*

| ZZooZZooLLee_6160 a răspuns:

Paithinking dati undeva la un salon...habar nu am, nu am incercat dar si eu vreau sa imi daubig grin

| Herpderp explică:

Mi'a dat un prieten cu perfuzorul si m'a piscat doar.
Mersi oricum.

| Andre_6651 a răspuns:

Poti sa iti cumperi xilina si iti amorteste sau sa freci cu sare...sa nu uiti sa sterilizezi acu`...