| idkTPU a întrebat:

orice este posibil asa ca vreau sa va intreb ceva.
nu am chef de raspunsuri de genu :
"Mai au timp sa creasca "
"Nu ai cum"
Etc.
TOATE, DAR TOATE colegele mele, chiar di cele mai mici (ca varsta ) sau mai scunde decat mine au sani. Eu nici de cupa A nu sunt. Sutienul de cupa A imi este mare si imi e rusine sa merg fara.
Cu ce ulei ma pot da?
Ce pot manca?
Ce pot face?
Ca sa creasca mai repede.
Nu gasesc metode. Nu vreau pastile, make-up, creme de pe net.
DOAR CREME FACUTE IN CASA.
Daca se poate, si un timp aproximat in care se vor vedea macar putin rezultatele.

2 răspunsuri:
| Ingerfararipi333 a răspuns:

Ai uitat sa precizezi varsta ta! In clasa a 5 a - a 6 a nici eu nu aveam sani mari, dar ca sa nu-mi fie ''rusine'' sa merg la scoala fara sutien, purtam bustiera pur si simplu! Si nu prea ai ce sa faci ca sa iti creasca! Trebuie doar sa ai rabdare, pana cand corpul tau se va dezvolta! Acum am 15 ani, si deja au crescut prea mult rolling on the floor. Ai rabdare!

| Ingerfararipi333 a răspuns:

Ai uitat sa precizezi varsta ta! In clasa a 5 a - a 6 a nici eu nu aveam sanii mari, dar ca sa nu-mi fie ''rusine'' sa merg la scoala fara sutien, purtam bustiera pur si simplu! Si nu prea ai ce sa faci ca sa iti creasca! Trebuie doar sa ai rabdare, pana cand corpul tau se va dezvolta singur!