| elenacoolfashion a întrebat:

Pe 20 o sa ne dam cadouri in clasa.(Am tras biletele cu numele unui coleg).Mie mi-a picat un baiat si chiar nu stiu ce sa ii iau deoarece sunt fata.Imi puteti da idei de cadouri dar care sa fie pana in 50 de lei.
P.S. Scuze de categorie.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

O caciula, o pereche de manusi, o esarfa ( ca tot a venit iarnahappy
un ceas ( cu siguranta o sa ii placa)
un maimutoi.
un lantuc cu initiala tahappy...sau cu zodia lui.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Dudyy a răspuns:

Un tricou, Un fular, o bratara.

| AndraDea a răspuns:

Depinde de vârsta. Daca tot a venit Craciunul i-ai ceva specific de Crăciun! Un lanț cu zodia lui, cu initiala lui... Funda?