| aead a întrebat:

peste cateva zile este ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac.cine imi da si mie o idee? astept raspunsuri. multumesc1

4 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Acum ii poti lua multe cadouri dar tu trebuie sa stii ce ii place.
De exemplu: un ursulet de plus, sau un parfum, un lantisor de argint, in caz ca ii plac animalele ii poti lua o pisica sau un catelus (dar sa fie pui) sunt mai dragalasi asa big grin.
Gata nu mai am idei.
Bafta!happy

| neekole a răspuns:

Pai depinde. Daca este o fata eleganta, atunci probabil i-ar placea un ceas, o bratara, un lantisor, cercei sau inel daca vrei(dar sa nu interpreteze gresitlaughing). Daca este o fata simpla, se aplica si lucrurile de mai sus, dar ai putea scapa si mai ieftin cu ea si poti sa ii iei o bluzita, un machia(daca se machiaza), sau pur si simplu niste flori( asta daca stii ca este o fata care se multumeste cu atathappy.)Si cred ca r fi frumos sa o scoti si undeva in oras. Fetele apreciaza de obicei asta. Sau poti sa ii faci un tort cu un mesaj dragut:cu singuranta ar aprecia daca este facut de tine. Poti sa iei multe cadouri unei fete. Gandeste-te ce nu are, sau stiu eu daca ai auzit ca i-ar placea nu stiu ce, si ia acel lucru. Sper ca te-am ajutat. Succes. Funda?

| Brittanie a răspuns:

Depinde de personalitatea ei. Dar uite cateva cadouri:
-o bratara
-un lant
-o carte
-o bluza sau jeans
-un obiect de decor
-un ursulet mare de plus Bafta

| Motzuletzz a răspuns:

Cumparai ceva frumos,eu iti dau niste exemple:
-bratari
-geanta
-accesorii(bentita, inel, lant)
-caciula