| DDariutzza a întrebat:

Hei TPU :* Peste fix 1 saptamana plec intr'o excursie la munte de 3 zile cu prietena mea cea mai buna si cu alti copii mai mari :X care sunt cele mai tari lucruri pe care le poti face intr-o excursie? Fundaa!

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Saaa stai noaptea si vb cu fetele...sau cu cine stai in camera
pe drum cantatitot felu de cantece (si-altadata si-altadata o s.o facem si mai si mai lata, etc)laughing
sa...stati la foc de tabara si sa cantati, dar pe frigu asta... putinprobabillaughing
sa legi noi prieteniismug
sper ca ti.am fost de folos:X

10 răspunsuri:
| Lexiiie a răspuns:

@ShupyBoy nu e in staresmugsmug
Sau Daria, esti? laughing Ca ai cu cine laughing
Nu, nu glumesc oh go on
Deci lasa ca gasim noi >:d< laughing
So...4 zileee! love struck:X

| Lexiiie a răspuns (pentru Lexiiie):

Nooo nu te supara ca am ziiis puppy dog eyes era o gluma! laughing Si...as vrea sa pot da nu pot sa-l sterg.
So...4 zileee! :X

| daniella9805 a răspuns:

Lexiiie nu iiin stare de asa ceva daria noastralaughing)
love struck

| daniella9805 a răspuns:

Scuze daria.da'...sti cum suntem noi...:devil)

| daniella9805 a răspuns:

Eu sunt sigura ca toata s.o facut rosie si dupa aia i s.o intins parul de nervilaughing
lass ca ne revansam noi:*

| Daredevil1998 a răspuns:

Sex la lumine lunii

| george999 a răspuns:

Stati toata noaptea si va radeti... in camera, sau afara in lumina lunii laughing

| DDariutzza explică:

:@ ce va fac la amandouaaaa:@

| DDariutzza explică:

Ati dat de draq cu minewinking laughing)))

| Iiiiioana a răspuns (pentru DDariutzza):

Lasaa laughing Ca eu stiu ca te-ai inrosit cand tia-m zissmug