| Maxxxi a întrebat:

Poate cineva sa imi dea detalii despre caminele UMF Iasi? Ma intereseaza cele mai ieftine. Cum sunt camerele, cati stau in camera, este vreunul cu bai pe hol? Care este cel mai avantajos din punct de vedere al localizarii?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu cauți cel mai ieftin cămin și te aștepți să ai baie în cameră?! laughing nici măcar în orașele mai mari nu au baie privată camerele în cămin lol

| Maxxxi explică (pentru Adry05):

Salut,am zis "baie pe hol" nu in camera happy. Cand ai sa citesti intrebarea cum trebuie o sa poti si raspunde corect happy.

| Adry05 a răspuns (pentru Maxxxi):

Păi da mă, am înțeles bine ce întrebi, tu nu înțelegi la ce mă refer, din moment ce întrebi dacă e vreunu cu baie pe hol cel mai probabil te aștepți ca majoritatea să aibă în cameră