| xlovekiss a întrebat:

Prietena mea m.a intrebat aseara daca pot dormi la ea si mama a spus ca nu pot. Problema e ca nici o data nu ma lasa. Nu stiu ce are. Imi dati un sfat ca sa ma lase de.acum? Dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xlovekiss explică:

Pai pur si simplu spune-i ca esti destul de responsabila, daca totusi nu te lasa pune o sa vorbeasca cu mama colegei respective si daca nici asa nu mergethinking fugi de acasa la miezu noptiiwhistling

3 răspunsuri:
| asclepius a răspuns:

Daca spui si cati ani ai?

| xlovekiss explică (pentru asclepius):

Am 13 ani si jumatatesmug

| sorinamihaela09 a răspuns:

Pai singurul lucru de a o convinge e sa vorbeasca la telefon cu mama colegei tale sau sa o cunoasca pe colega ta. daca inca nu s-a intamplat asta, dar sigur o sa te lase daca colega ta ii spune mamei ei sa o sune pe mama ta ca se te lase sa domi acolo...asta de obicei merge..succes!