| Ingerfararipi333 a întrebat:

Sa va povestesc experienta mea de azi de dimineata, deci visam iar in vis era fostul meu iubit, care, se uita asa patrunzator in ochii mei, si imi spunea ca ma iubeste si ma lua in brate, vreau sa va spun ca m-am trezit, inima imi batea tare, tremuram putin si am inceput sa plang, am plans vreo 2-3 minute, si nu imi puteam revenii, simteam un sentiment atat de profund de dor, mentionez ca el nu mai tine legatura cu mine(mi-a dat block peste tot), in ultimul timp nu m-am mai gandit chiar deloc la el, si mi se pare ciudat cum de l-am visat deodata. Putin mi-e cam dor de el, voi ce parere aveti? Ce as putea sa fac, nu pot sa nu ma mai gandesc, pentru ca am privirea lui intiparita in minte. Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti ocupi timpul cu chestii mai interesante decat sa te gandesti la oameni care nu vor sa aiba nicio treaba cu tine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai ce sa faci, o sa treci peste in timp

| Maria209 a răspuns:

Dacă ţi-a dat block, înseamnă că într-adevăr nu vrea să comunice cu tine. Încearcă să accepţi situaţia că nu mai sunteţi, oamenii uneori se despărţesc şi asta e normal, de aceea încearcă să renunţi la persoanele care au renunţat la tine.Pare greu dar te vei obişnui fără ei.