| Jasmiiiinnne a întrebat:

Sâmbătă este majoratul celui mai bun prieten... Ce cadou credeţi că ar fi frumos din partea mea? happy

9 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal!
Pai
un ceas de mana
o bratara
o sapca
un tricou
o cana cu zodia lui sau cu ceva cares a insemne ceva
happy
un tricou sau camasa
sau o casca pentru motocicleta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti cel mai bun prieten al lui. S-ar putea sa stii si tu cam care sunt preferintele si gusturile lui in materie de ceva. Noi suntem niste necunoscuti, habar nu avem noi de gusturile lui.

| Jasmiiiinnne explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. Dar eu nu sunt "geniala" cand vine vorba de cadouri. sad

| andru10best a răspuns:

Daca are vreo pasine poti sa ii cumpericeva din domeniul ala. Sigur o sa aprecieze si o sa ii placa mult mai mult decat orice alt cadou cumparat la nimereala.

| vali4789 a răspuns:

E baiat..deci i-ai un ceas.o sa-l poarte

| Jasmiiiinnne explică (pentru vali4789):

Nu prea este pasionat de ele.

| pittbull123 a răspuns:

Pai depinde ce ii lipste, ce vrea el sau ai pute asi dai bani, ceva de folos si ce crezi tu ca i-ar placea

| Jasmiiiinnne explică (pentru pittbull123):

Păi el este pasionat de motoare şi cam are tot ce-şi doreşte puppy dog eyes.

| Jasmiiiinnne explică:

Mulţumesc tuturor :*!