| SucDeGuava a întrebat:

Hei, TPU! Saptamana viitoare e ziua unei prietena bune, dar pe care o stiu doar de cateva luni. Nu e materialista, invata foarte bine, ii plac vampirii (cartile si filmele) si e o amatoare de dulciuri. Tin sa mentionez ca bugetul maxim este de 35 de lei. Voi ce cadou spuneti sa-i iau? Multumesc tuturor celor care vin cu idei!

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cumpără-i ceva semnificativ, un lănțișor împreună cu un set de cercei drăguți, sau un ceas de mână.
Însă ține minte, cadoul perfect vine din inimă. Nu-ți fă griji!
Îi mai poți cumpăra un set de bijuterii, sau un parfum.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu sincer i'as lua ceva semnificativ.De ziua mea am primit un lantisor cu medalion in forma de bufnita.sau.Un tricou, am primit o trusa de farduri, o oglinda mica pentru buzunar sau bibelouri.eu de exemplu am primit un ursulet dragut, sau o mascota. Si bineinteles nu trebuie sa lipseasca ciocolata daca spui ca e o amatoare de dulciuri

| supermamici a răspuns:

Daca te hotarasti sa ii iei carti, doar astazi este oferta intre ora 8 si 10 seara la carti, minim 30 maxim 80% reducere la absolut orice carte din site: http://timez.ro/happy-hours-reduceri-la-orice-carte-doar-astazi/

| andru10best a răspuns:

Eu zic sa nu dai banii pe vreun cadou care sa fie in final aruncat in vreun dulap si sa se puna praful pe el. Mai bine fa ceva cu manuta ta ca sigur o sa aprecieze. Eu am daruit o data o bomboana uriasa plina cu dulciuri, un tricou pe care am scris tot ce ma unea cu prietena mea ce mai buna, un album foto cu poze de cand eram mai mici pana in prezent si multe altele. Am multe idei. Numai anunta-ma ca mai vrei si altele.

| SucDeGuava explică (pentru andru10best):

Daca mai ai, n-ar fi rau big grin

| andru10best a răspuns:

Cum am promis mai sus o sa iti mai dau cateva dintre ideile mele: o filmare cu urari de la cei dragi si chiar si necunoscuti, o pancarta imensa pusa afara si sa o vada cand nu se asteapta, o felicitare imensa si daca vrei mai multe idei, cauta si vei gasi...

| SucDeGuava explică (pentru andru10best):

Super! Merci mult :*

| MaxEnergyzed a răspuns:

O carte ar fi foarte potrivita. Dupa cate am inteles ii plac cartile cu vampiri.Iti recomand :Cartea Dracula, Casa intunericului, Jurnalele vampirilor, Twilight, etc.
Sper ca ti'am fost de ajutor

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Daca ii plac vampirii ii poti lua un film sau daca nu iti permiti un lantisor sau un buchet de trandafiri. Poate si niste cercei...

| Soalli a răspuns:

I-ai un lantisor cu o inima si un tricou cu vampire dar sa nu fie cu sange! Poti gasi la Kenvelo tricoul si la Meli Melo lantisorul! Sper ca te-am ajutat!happy

| DouaPuncteIcs11 a răspuns:

Ii poti lua cartea ''The vampire diaries'' sau daca e o amatoare de dulciuri ii poti lua ceva ce contine dulciuri.Eu am un turn Effel din sticla plin cu bomboane. Poti sa ii iei ceva asemanator sau daca ai talent i poti face ceva manual! Cu placere!