| anonim_4396 a întrebat:

Scuze ca mai pun intrebarea inca o data, si ca e categoria gresita, dar aici sunt cele mai multe intrebari si sper sa am raspunsuri la aceasta categorie.
Am o problema cu facebook-ul.De ce la toate aplicatiile imi arata asa :* vezi imaginea* http://i.imgur.com/rmyRE.jpg

Funda!

1 răspuns:
| Jadis a răspuns:

Nu inteleg dc...Mie una imi merge. Eu folosesc Opera si Google Chrome. Incearca sa schimbi browser-ul sa vezi daca iti merge cu altul. Cine stie poate e vina browser-ului care il folosesti, sau pur si simplu are o eroare aplicatia aia. O fi folosita de multe ori deoarece multi prieteni o folosesc. Incearca mai tarziu.

Nu te ingrijora imi aparea si miewinking