| GyoLove a întrebat:

Se apropie ziua mea, 21 august. Spuneti-mi si mie va rog unde mi-as putea face ziua de nastere? Precizez ca sunt din Galati. Unde as putea sa o tin? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| racasannicoleta90 a răspuns:

Poti sa iti faci ziua la viva club la piscina. Pentru mai multe detalii acceseaza http://www.vivaclub.ro/ro.html.
Si apropo, la multi ani!

5 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Uite am o intrebare: Tu acti ani ai? astept raspunss//

| GyoLove explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Implinesc 14 ani.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru GyoLove):

Aha...Pai nu stiu unde.Du-te la mall cu prietenii la ceva pizza. Funda?

| GyoLove explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Eu vreau sa imi serbez ziua de nastere intr-un anume loc, cu muzica, mancare, distractie, jocuri.