| anastasiaaaa a întrebat:

Stie cineva cum se numeste site-ul ala cu haine,pantofi, accesorii etc.laughing din Italia? Era o reclama care se dadea la televizor acolo (sau care inca se da) cu un barbat care era intr-o camera plina cu pantofii sotiei luati de pe acel site si a sunat curierul la usa si a raspuns sotia, si atunci au tipat toti 3. Nu`mi aduc aminte cum se numea..era ceva cu "S" daca imi aduc bine aminte. Va rog sa ma ajutati daca stiti cum se numeste!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Http://www.zalando.it/? wt_ga17=3718438873_42178085233&wt_gk17=Exact_3718438873_zalando+it&gclid=CIy4iKiZgLwCFYNf3godpU0ANA