| Bailando16 a întrebat:

Stie cineva daca se va face film dupa cartea "Fericirea incepe azi" de Jamie McGuire sau daca stiti cateva informatii? Multumesc anticipat, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Vor sa faca film Warner Bros. dupa Beautiful Disaster, dar inca e in aer. Au castigat totusi licitatia la care a participat si CBS Films. N-a mai aparut nimic de atunci, urmareste si tu situatia in urmatoarele luni. Poate se anunta cand vor incepe filmul. Mai asteapta, sunt pe lista, si urmatoarele 4 carti: My Name is Memory (Ann Brashare), The Ugliest (Scott Westerfeld), The Night Circus (Erin Morgenstern) si Delirium (Lauren Oliver). Se vor face filme si dupa ele.