| Madalina_Ela_1998 a întrebat:

Hei TpU! Sunt admina principala la o pagina de facebook si vreau sa sterg o admina cum pot face asta! FUNDA

Răspuns Câştigător
| SteffyBelleSteffyMee a răspuns:

Intri la editează pagina, apoi pe roluri administratori, iar în dreptul fiecărei admine apare un x apesi pe el apoi pe salvează modificările. Ai terminat!

Funda?happy

2 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Editeaza pagina -> Roluri de administrator -> Stergi admina -> Salveaza si scrii parola de la facebook-ul tau.
Funda?batting eyelashes

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Buna! La panoul de administrare apare, Vezi aprecierile, si dai click acolo si apare admis, si dai sterge admina/administratoraSUCCESQ@