| Alex00990 a întrebat:

Sunt baiat, am 17 ani si imi place de o fata de 15 ani. Ce parere aveti? Adica e ceva normal sa imi placa de o fata cu 2 ani mai mica la varsta asta?

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca-ti place, nu-i nimic rau in asta, poti sa o admiri cat vrei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Normal ca e normalwinking

| Andreeush a răspuns:

De ce să nu fie normal?
Nu e o diferență mare de vârstă.

| Sofer a răspuns:

E normal astfel de relații. Mult succes bro.

| Ely1234567 a răspuns:

Da este normal nu este o diferenta mare intre voi daca avea 12 sau 13 ani nu era normal?

| NonZarek a răspuns:

Yup, complet normal, nu e nimic anormal, mai ales ca vei împlinii curând 18 aniz dar mintea tot va fi ca de 17, deci, stai liniștit

| Maiubestemama a răspuns:

Diferenta este de regula de maxim 2 ani. Deci da, este ok in cazul tau ( ps: la 18 ani diferenta maxima legala este de 3 ani)