| Queen003badgirl678idkk a întrebat:

Hei TPU sunt fata am 12 ani si trec prin ceva ce nu mai doresc nimanui.

-Parintii mei sunt divortati tata are pe alt cineva acceasta persoana nu vorbeste cu mine de cate ori am fost acasa la tata ea efectiv nu ma baga in seama.

-eu stau cu mama si ea are pe alt cineva ma inteleg destul de bine cu tatal meu vitreg

-mama de un timp zice ca nu ma suporta nu-i convine nimic si spune ca ma trimite la mama mea vitrega sincer si eu incep sa nu o mai suport.am trecut prin multe traume din cauza lor

-deseori am inpresia ca parintii mei nu ma mai suporta

-cand sunt trista deseorei vorbesc cu un baiat de pe Instagram ma cunosc cu el aproape de 1 an de zile, pe aceeasta persoana nu o cunosc fizic vorbim prin mesaje ore intregi, incepusem sa ne cunoastem din ce in ce mai bine vorbeam despre orice, eram din ce in ce mai apropiati era minunat. Tata a aflat si a facut scandal la jignit pe el in tot felul la facut pedofil in orice fel apuca,,, nu am precizat ca acest baiat are 18 ani e Român dar sta in Norvegia...
-eu am inceput sa vb din nou cu el mi-am facut inca un cont de insta pe care vb doar cu el... mi-a propus ca daca vreau el ar putea veni in ro sa merg cu el in Noregia, il besk foarte mult.

16 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Stai departe de el tatăl tău îți vrea binele și te iubește cu Adevărată crede-ma nu-ți vrea raul tatăl tău știe cine este acel om cu Adevărată tatăl tău îți vrea doar bine tatăl tău ține la tine cu Adevărată nu te întâlni nu acel om nu mai lua contact cu acel om și Niciodată sa nu mergi sate vezi cu acel om tatăl tău are dreptate ascult pe el el îți vrea doar Si doar binele tău siguranța ta el te iubește cu toată inima si tot sufletul lui și nu-ți vrea rău tatăl

Nu pune la suflet și inima uneori se mai întâmpla ca părinți tai sa se certe dar asta nu însemna cât trebuie sa pui la inima nu te mai necaji

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru UnDiavol):

Tata este omul ce mi-a facut viata un cosmar,,, acel baiat ma iubeste cu adevarat... dar nu stiu ce viitor sa-mi aleg langa parintii mei ce nu ma suporta mi-au zis ei asta sau sa merg la el in Norvegia. Tata mereu mi-a zis "ce-o sa spuna lumea"

| UnDiavol a răspuns (pentru Queen003badgirl678idkk):

Stai lângă ei (lângă parinti tai tatăl tau mamă ta )și continuați școala mergi cu prieteni afară (prieteni de la școala) mergeți împreuna la un suc la Un film ( cu prieteni de la școala) continuă școala nu pune la suflet nici la inima ce spun parinti tău ei uneori sunt stresați dar ei chiar te iubesc cu Adevărată știu eu asta 100% ca ei chiar te iubesc cu Adevărată și îți vor doar binele tău și siguranța ta (părinții tai)

Nu pleca in Norvegia Nu te întâlni cu omul acela Nu mai vorbi cu Acel om este foarte periculo nu este normla acel om este bolnav mintal stai departe de el pentru tot deuana te rog eu frumos

Tu mergi la școala continua sa faci ce-ți place muzica sport orice Activitate care te face fericita care te bucura pe tine din interiorul tău cu Adevărat

Acel om nu te iubește crede-ma acel om. Este bolnav mintal un Nenorocit crede-ma Ăla nu este normla este exactă cum a spus tatăl tău un pedofil stai departe de el te rog eu frumos și dacă mai ai ceva pe suflet și inima poți pune întrebări Aicia oricând dorești tu

(nu mai avea Niciun fel de contact cu acel Animla bolnav mintal îți vrea răul nu-ți vrea binele)

| ion326 a răspuns:

Ma câți trolli mai sunt pe TPU

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru ion326):

Mi-as dori sa fiu troll dar din pacate tot este adv.

| bianca47 a răspuns:

Daca pana nici cu ai tai nu te intelegi prea bine si ei sunt parintii tai si te cunosc da pai cu un "necunoscut" care sincer ti ar fi putut spune orice care sa nu fie adevarat la fel cum si tu ai fi putut sa-i zic ca ai 17 si de fapt ai 12, ca ai parul blond si de fapt il ai negru, e fparte usor sa minti si eu ti o spun din perspectiva mea de copil de 15 ani, nu e sa zoci ca s adult, dar incearca sa constientizezi si sa gandesti un pic mai matur. mie una nu mi se pare deloc ok si si eu am prieteni pe insta care sunt din alte orase dar sunt fete la fel ca mine si au aceeasi varsta unele sunt chiar mai mici si m-am vazut cu ele dar parintii mei m au dus la Bucuresti ca sa le vad si a fost safe, asa ca daca vrei fa ti prieteni dar de varsta ta sau mai mici. dar sa nu pleci cu el.

| gykacoy69 a răspuns:

Dupa parerea mea de ciocanar convins, e prea mare pentru tine si vrea doar sa profite de tine.

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru gykacoy69):

Nu vrea asta, el a spus ca tine mult la mine si ca ar vrea sa fie cu mine, tata sa uitata in telu meu si a aflat nu stiu cum a reusit sa intre fara parola si cand a aflat a facut scandal la facut in tot felul tata nici macar nu-l cunoaste ca sal poata judeca, eu stiu ca el nu e asa... dar nu stiu ce sa aleg sa raman cu parintii mei si sa sufar in continuare din cauza lor sau sa merg la el acum nu stiu daca acolo imi va fi mai bine sau mai rau dar el o zis va avea grija de mine orice ar fi...

| UnDiavol a răspuns (pentru Queen003badgirl678idkk):

Rămâi cu părinți tai ei te iubesc cu Adevărată și îți vor binele tău (parinti tăi)

Acel om nu te iubește Acel om este bolnav mintal stai departe de el nu-ți vrea binele nu te întâlni cu el nu vorbi cu el nu avea încredere in el el nu-ți vrea binele el Este bolnav mintal o să-ți facă rău

Nu ai de ce sa suferi lângă parinti tăi ei îți vor binele spune-le ce ai pe suflet și inima Spunel-le ce te deranjează discută cu ei parinti tai vorbește cu parinti tai atunci nu vei ma suferi

| bianca47 a răspuns (pentru Queen003badgirl678idkk):

1. ce om de 18 ani ar vrea sa fiu cu cineva de 12, pe bune acum. tu daca ai avea 18 ani te ai pume cu cineva de 12, nu prea cred

2. e foarte usor sa minti, si eu pot sa ti spun ca te iubesc si de fapt sa nu simt asta, de aia e bine sa nu ai incredere in nimeni si in nimic, doar in tine pentru ca tu esti tot ce conteaza

3. vrajeala, cum de nu ti dai seama ca minte, pare logic, niciodata si vb serios chiar niciodata n o sa gasesti pe cineva cu o varsta atat de mare care sa vb serios

| floriflorentina0123 a răspuns:

Buna, nu cred ca e o idee buna sa te duci in Norvegia cu baiatul asta de 18 ani, tu avand doar 12 ani. Nu e ok cum procedeaza tatal tau, trebuia discutat cu vorba buna. Bine ar fi sa reclami la politie sau sa i spui unei colege sa vb cu parintii ei si ei ii vor reclama pe parintii tai. Nu e normal asa ceva. Nu te supara dar banuiesc ca esti fata scuturata sa zic asa, cum ai increderere in acel baiat, daca este un pedofil? Doar gandeste-te. Ce ai face tu cu unul de 18 in Norvegia. Iti zic eu ca te-ar abuza sau sechestra. Vorbeste cu parintii tai si explica-le ce te deranjeaza, daca nu te asculta, reclama-i. Ai sansa la un viitor frumos, lasa-l pe ala, sunt multi mai buni decat el, repet, e strict parerea mea. Mai bine cu parintii decat cu asta care ar putea sa te sechestreze si sa si bata joc de tine. Vrei copil de la 12 ani? Mai gandeste-te, dar treaba ta. Eu zic ca oricat de rai ar fi parintii tai, nu ti-ar vrea raul!

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru floriflorentina0123):

Parintii mei nu stiu ca el mi-a propus sa vina sa ma duca in Norvegia, mama nici macar nu stie nimic din tot ce a aflat tata, tata vazand conversatiile mele cu o fata nu a vazut mesajele de la el... Eu am incredere in el daca el are 18 ani si mi-a cerut poze goala nu inseamna ca epedofil... ce vrei sa spui prin fata scuturata?

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru floriflorentina0123):

Parintii mei nu stiu ca el mi-a propus sa vina sa ma duca in Norvegia, mama nici macar nu stie nimic din tot ce a aflat tata, tata vazand conversatiile mele cu o fata nu a vazut mesajele de la el... Eu am incredere in el daca el are 18 ani nu inseamna ca epedofil el mi--a zis ca varsta nu conteaz ani sunt soar niste numere... ce vrei sa spui prin fata scuturata?

| bianca47 a răspuns (pentru Queen003badgirl678idkk):

Bai, poze goala... frate tie ti se pare normal tot ce spui? mmm :/ ca mie nu, pe bune acum vb cel mai serios si eu sunt minora si ma pun in locul tau si nici eu nu duc o viata buna alaturi de ai mei care ma bat si tipa zilnic, dar mai bine stai cu ai tai decat sa te duci cu tipul ala, nu e normal sa trimiti poze dezbracata si sper ca nu i ai trimis, te injosești pe tine ca persoana facand asta

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru bianca47):

Nu i-am trimis... inca...

| bianca47 a răspuns (pentru Queen003badgirl678idkk):

Bahahaha si daca i trimiti inseamna ca esti proasta vb serios, asta e cel mai umilitor lucru pe care l ai putea face