| litere123 a întrebat:

Sunt foarte stresata de la un timp indelungat.Ma doare capul cam des, plang pentru orice(exemplu:o nota sub 8),imi fac griji pentru ziua de maine, pentru viitor etc.Adaug faptul ca anul trecut am intampinat o tragedie in familie si recunosc ca nu am trecut nici acum peste asta, imi e foarte greu.Stresul si tristetea pe care le intampin zi de zi ma distrug. Sfaturi, va rog!

2 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Annanaria50 mi se pare ca dai numai raspunsuri rautacioase la toata lumea.

| Violleta2022 a răspuns:

Prea mult rasfat si ambitii prostesti.
Daca plangi de ciuda ca ai luat un 7, atunci inseamna ca nu te-ai pregatit cum trebuei si esti singura vinovata de nota mica.
Tragedia din familie nu are nici in clin si nici in maneca cu notele mic de la scoala si cu plansul de ciuda.
TI-ar trebui mai mult ambitie si focus pe scoala, ca sa iesi din starea in care esti!