| Frumystefy a întrebat:

Va rog faceti-va putin timp si ajutati-ma...
Ieri am fost la o petrecere (aniversara) pentru un copil de 2 ani. La 2 ani copii nu prea au prieteni asa ca parintii sai, având posibilitati iau facut ziua la un,, restaurant".
A venit si unchiul copilului ( care are 15 ani ) si fiind de o varsta apropiata am stat amandoi si am vorbit. S-a pus muzica si am dansat si la o melodie lenta el mi-a spus ca sunt o fata unica si ca ar dori sa pastram legatura... i-am dat nr de telefon. Am vorbit de cateva ori m-a invitat in oras. Eu am acceptat si in acea seara a venit iubita lui m-a facut c***a si m-a amenintat ca o sa tina minte ca i-am furat iubitul...
Ma tot intreb, el a inselat-o pe ea sau si-a batut joc de mine?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Probabil ca pentru el toate fetele de care ii place sunt unice. Nu cred ca a inselat-o neaparat pe ea sau si-a batut joc de tine, cred ca e mai mult egoist.

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Ma gandesc ca prea multi ani nu ai, el ai zis ca are 15 ani deci intelege ca sunt lucruri marunte si nu trebuie sa iti ocupe timpul, si da este foarte posibil sa fi vrut s-o insele, dar din moment ce ea a stiu ca esti acolo cu el este posibil sa fie mai puternica varianta a doua, iubita lui a venit unde? acasa la el la restaurant? in localul unde ai fost cu el? Deci ma repet daca ea de exemplu a venit la cafeneaua unde erai cu el este clar ca vrut sa isi bata... de tine. Eu iti sugerez sa nu pui la suflet aceasta intamplare sunt lucrui bune si rele in viata si la fel si oamenii sunt buni si rai.

| Libertus a răspuns:

Sunt 15 ani mai, 15. Nu trebuie sa-ti bati căpșorul cu lucrurile astea. El e un fraier, ca o sa insele de o sa rupa, treaba lui, dar in capul tau ce a fost când ai iesit cu el? Nu ti s-a părut, stiu si eu, ca e cam devreme. Voi copii, ganditi?