| SpeșălGirl a întrebat:

Vara asta o sa merg cu prietenii la mare si o sa mergem si la un parc de distractii! Ce sa fac ca sa nu mai am golul ala in stomac cand ma dau in carusel? Ma ajuta cu ceva daca tip? S-a dat cineva in roata aia mare cu un dragon? Daca da, cum a fost?

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Pai nu te obliga nimeni sa te dai undeva daca nu-ti place si nu te simti bine. Este vacanta si faci ce vrei tu, inclusiv sa nu vrei sa te dai in asa ceva.