| PrettyShyGirl a întrebat:

Hei TPU, vara mea are 13 ani si mi-a spus ca si-a facut un prieten. Voi ce parere aveti? Eu nu ma prea pricep si de aia va cer ajutorul.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E problema ei. Ce ajutor ne ceri? Sa-ti gasim vreun prieten? Esti geloasa pe ea.

| PrettyShyGirl explică (pentru darrio2007):

Vreau sa o ajut. Nu sunt geloasa. Ce parere injositoare.

| darrio2007 a răspuns (pentru PrettyShyGirl):

Si cum vrei sa o ajuti? Sa o tii de mana? Ca nu te inteleg.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ce treaba ai tu cu vara-ta? Esti gardianul ei sau parintele ei?
Treaba ei ce face, atat vreme cat are un prieten este ok, bine ca nu si-a facut iubit, ca atunci era de rau!

| OldSoul a răspuns:

Cat timp e doar prieten, e bine, era mai rau daca zicea ca si-a facut un iubit.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Depinde ce varsta are prietenul. Si sa ramana doar la pupaturi sa nu faca altceva ca da de belea in cazul in care si el e de aceeasi varsta. Vorbeste cu ea si spune-i ce am zis eu cu pupaturile