| Wă_Larii_1996 a întrebat:

Hei TPU happy
Vine ziua iubitului meu si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac, vreau sa fie ceva semnificativ... De Craciun i-am luat un parfum, portofel din piele, de dragobete butoni, o bluza si un ceas. Acum chiar nu mai am idei, ajutati-ma va rog sad

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Un tricou personalizat cu voi doi.

| Wă_Larii_1996 explică (pentru andrei1237):

Mda, dar nu stiu daca il va purta laughing

| andrei1237 a răspuns (pentru Wă_Larii_1996):

Trebuie sa il convingi, macar de dragul tau.

| MDenisee a răspuns:

O poza in rama cu voi 2 happy pare cel mai potrivit, sau o perna cu poza voastra happy

| Florescu23012000 a răspuns:

Ii poti da o verigheta [ costa de la 45 lei in sus). Asa vor stii si celelalte ca e al tau laughing.
Glumesc. sau nu big grin.

| Iulitta a răspuns:

Observ ca tot ai cumparat si ai cumparat. Ia fa-i ceva de mana ta, vezi cum reactioneaza.